Covid 19 - Bezpečné rozestupy v prodejnách

Efektivní řízení a regulace počtu osob v obchodních centrech, prodejnách a dalších uzavřených prostorách i v exteriéru

Stávající pandemie koronaviru, Covid-19 , si vyžádala ze strany vlády přijetí bezpečnostních opatření, zamezující shlukování osob mezi sebou a dodržování bezpečnostních rozestupů 2 m, resp. 1 osoby na 15m², zejména v obchodech při nákupech potravin a dalších produktů či služeb a tím zabránit jeho šíření. Majitelé prodejen a obchodníci musí řešit, jak se s tímto požadavkem vyrovnat. U malých prodejen do cca 100 m² tento bezpečnostní požadavek lze obvykle uhlídat. U větších a velkých nepřehledných prodejen je to obtížné až neřešitelné. Nabízené řešení je použitelné obecně i pro veřejné budovy, muzea, atp.

Automatická regulace počtu zákazníků v obchodech v době pandemie
Automatická regulace počtu zákazníků v obchodech v době pandemie

Další možné využití této aplikace lze uplatnit pro regulaci počtu osob při uzavřených akcích ve venkovních prostředí , jako jsou např. farmářské trhy, sportovní akce, atp. a dále při uplatňování dodržování platných požárních předpisů o max.počtu osob v uzavřených prostorech.

Efektivní a komfortní řešení tohoto požadavku nabízí AC SYSTEMS, s.r.o. s využitím na trh dodávaných vysoce přesných počítadel návštěvníků

Chcete zjistit více? Zavolejte nám nebo napište!

Zkontaktujeme vás co nejdříve od zaslání zprávy a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů