POČÍTÁNÍ NÁVŠTĚVNÍKŮ - PEOPLE COUNTER – FOOTFALL
„Pokud je výkonnost prodeje měřena ... je možné ji zlepšit"
Využijte potenciál vaší prodejny naplno se systémem počítání návštěvníků

Zajišťujeme instalace sofistikovaných a nadstandardně přesných systémů počítání návštěvníků na klíč po celé České a Slovenské republice

25 LET

v oboru počítadel návštěvníků

Nainstalovali jsme více než 2 600 počítadel a obsloužili přes 300 firemních řetězců a firem. Tyto firmy nám daly přednost z následujících důvodů:

Spolehlivost a přesnost

Všechny naše systémy vykazují až nadstandardní spolehlivost a přesnost. Přesné výsledky jsou předpokladem úspěšného řízení obchodu a docílení vyšších tržeb.

Profesionalita

Každý člen našeho týmu má odbornou certifikaci, vzdělání a přehled v oboru. Díky našim profesionálům jsme vám schopni poskytnout ty nejlepší služby.

Podpora

Na naše výrobky dáváme záruku až 36 měsíců.

Spokojení klienti

Vybavili jsme počítadly zákazníků více než 35 obchodních řetězců a center. Důvěřují nám majitelé největších obchodních center, obchodních řetězců a prodejen z Česka i Slovenska.

Počítání vašich návštěvníků je důležitým zdrojem informací pro:

Správná volba počítadel návštěvníků a aplikace získaných dat pro strategické řízení prodejen = správný směr od stagnace k prosperitě!

Proč investovat do systému na počítání návštěvníků?

Systém počítání návštěvníků vám prozradí, jak výkonný je váš prodej a jak efektivní je váš marketing. Pak už je to jen krůček ke zvyšování tržeb a zlepšení efektivity prodeje. 

01.

Zvýšení tržeb

Díky měření konverze přeměny návštěvníků na zákazníky získáte obchodně-strategické informace pro efektivní řízení vašeho prodeje.

02.

Efektivní marketing

Systém počítání návštěvníků je základem měření efektivity marketingu. Nahlédnete blíže na chování zákazníků a zjistíte, co, jak, kdy a kde nakupují vaši zákazníci.

03.

Perfektní přehled

Budete mít perfektní informace a přehled o dění ve vašich prodejnách, v obchodním centrech nebo obecně ve sledovaných prostorech. Kromě počítadel zákazníků nabízíme i účinné bezpečnostní systémy na ochranu zboží proti krádeži, které příznivě ovlivní vaše tržby

Počítadla VECTOR 4D

Naše oblíbená počítadla, zejména poslední vývojové verze VECTOR 4D, které jsme úspěšně dodávali na trh posledních cca 6 let, jsme byli ač velmi neradi opustit poté, kdy jejich výrobce firma IRISYS z UK koncem února 2023 definitivně ukončila po cca 20 letech svoji činnost.

Jako více jak adekvátní náhradu jsme schopni v současné době nabízet a dodávat technicky špičkové produkty s 3Dsenzory řízené umělou inteligenci a koncepcí stereo kamer řady XOVIS nebo Hella Aglaia, které představují celosvětovou špičku v tomto oboru.

Počítadla návštěvníků řady XOVIS

Nejnovější řada 3D senzorů s umělou inteligencí, které spočítají množství návštěvníků s přesností až 99,9 %.

Velmi široké pokrytí sledovaného prostoru
a přidané hodnota

Vybrané modely se pyšní pokrytím i velmi širokých prostorů a možností vytvoření i tzv. 3D Multisenzoru tvořeného maticí 9 či více senzory k pokrytí velkých prostorů pro celoplošné sledování analytiky chování návštěvníků. Díky špičkové technologii získáte navíc doplňující informace jako např. výšku procházejících osob, čas zdržení v daném prostoru, demografie návštěvníků, trajektorie průchodů, počítání skupin, heat mapy, reakce na presentovanou reklamu, možnost vyloučení personálu ze statistik. atd.

Špičková přesnost počítání

Tyto moderní systémy umožňují dosažení vysoce nadstandardní přesnosti počítání až 99,9% a navíc poskytují objektivní doklady o dosažené přesnosti formou auditu s nahrávkou videozáznamu provedené kontroly.

Zachování soukromí návštěvníků

Systém v principu zpracovává jen získaná data ve vlastní jednotce, nepracuje s video presentacemi a navenek zasílá pouze metadata prostá jakýchkoliv záběrů a tudíž plně splňuje podmínky GDPR.

Kontaktujte nás a zjistěte, jaká počítadla jsou nejvhodnější pro vaši prodejnu či prostor.
Spočítáme zákazníky i Vám!

Ještě stále váháte?

Počítání nezávislé na okolním světle

Počítání osob není ovlivněno měnícími se světelnými podmínkami, odlesky a odrazy. Počítadla přesně počítají i v úplné tmě!

Nadstandardně vysoká přesnost

Vysoká přesnost počítání 99% je základním předpokladem věrohodných statistik a pro příjímání opatření pro řízení prodeje.

Měření výšky návštěvníků

Nová technologie počítadla dovoluje měřit výšky návštěvníků s přesností +/- 2cm. To dovoluje přesně rozlišit počty dospělých a dětí.

Vyloučení personálu ze statistik

Systém dovoluje vyloučit průchody personálu a dalších osob, které nesouvisí s prodejem, ze statistik o návštěvnosti. Navíc lze poskytnou i samostatné statistiky průchodů a pohybu personálu.

Měření doby zdržení a "heat mapy"

Systém umožňuje měřit dobu strávenou návštěvníky ve sledovaných zónách včetně vytvoření tzv. heat map, jako nástroj pro měření efektivity prodeje.

Snadná instalace a vzdálený servis

Duální technologie počítadel dovoluje nejen snadnou a levnou instalaci, ale i významně snížit náklady na servis, kontrolu přesnosti a podporu na dálku přes internet.

Vybrané ukázky našich klientů

Důvěřují nám velké obchodní řetězce a centra. V těchto prodejnách napříč celou Českou republikou jsme rozmístili bezpečnostní ochranné prvky, bezpečnostní zrcadla, počítadla zákazníků a další systémy, které pomáhají zefektivnit jejich podnikání. Podívejte se, kde všude pomáháme chránit zboží a zvyšovat tržby.

OC Chodov
Praha
Prague THE STYLE OUTLETS
Praha
OC Harfa
Praha
OC Fashion Outlet
Voderady, Slovensko
OC Flora
Praha
OC Černý most
Praha
Freeport fashion outlet
Galerie Šantovka
Olomouc
OC Retro
Bratislava
Previous slide
Next slide

Chcete zjistit více? Napište nám!

Zkontaktujeme vás co nejdříve od zaslání zprávy a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů